Je 13. červen 2026.
Jmenuji se Dušan Dvořák. Za půl roku mi bude pětašedesát.
Vloni na výročí Jana Palacha jsem inicioval Otevřený dopis prezidentovi s pátým legislativním návrhem dekriminalizace přírody a zahájil hladovku za vyhlášení Konopné amnestie, která se nakonec stala řetězovou hladovkou.
Drželi jsme hladovku s identifikací hladovkářů a jejich video vzkazy a písemnými vzkazy zveřejněnými níže na tomto blogu do Dne konopí dne 20.dubna 2024. Bez zveřejňování vzkazů a identifikace řetězová hladovka pokračovala do sv. Bastily dne 14. července 2024. Akce končila v Edukativní konopné klinice v Ospělově festivalem Hemp for Victory.
Jsem jeden z tisíce konopných vězňů demokratické země.
Dne 21.března 2008 jsem s kolegy na nově vybudovaných stránkách Konopí je lék.cz zveřejnili jména 77 signatářů petičního výboru prvního legislativního návrhu dekriminalizace přírody, analýzu ústavy a základní teze pro existenci Medical Cannabis Social Clubs jako nositelů právního, přírodovědného a národohospodářského výzkumu Konopí je lék.
Následně jsem byl za prosazení dostupnosti konopí podroben dvanácti trestním řízením, deseti domovním prohlídkám se zabraným majetkem, dvěma neúspěšným pokusům o zbavení svéprávnosti a vystaven řadě dalších sametově demokratických radostí. Nakonec jsem v roce 2019 a 2020 vyfasoval celkem 80 měsíců kriminálu v třetím téměř nejostřejším stupni. Po 52 měsících převýchovy nicotou jsem byl podmíněné propuštěn. Mlčet prý mám do dubna 2027. Cenzuru nemám rád. Mlčet nebudu.
Od prvního vyhlášení Prohibice konopí v roce 1925 jsem jeden z možná až stovky milionů kriminalizovaných, zneuctěných a šikanovaných, naštěstí ne zavražděných, nebo utýraných, kteří neučinili nikomu nic zlého oním údajně nebezpečným konopím. Kriminalizace přírody byla přitvrzena celosvětově Úmluvou OSN v roce 1961 a o dvacet let později - v rozporu se samotnou Úmluvou - byla deklasovaná na rozměr absurdní propagandy a politické frašky nazvané Válka proti drogám. Drogová válka je výnosná, plodí miliardy zisků pro parazity bez ohledu na důsledky.
Za těch 35 let sametu jsme jako právní stát z hlediska ochrany lidských práv, vymahatelnosti a transparentnosti práva proti této absurdní a kruté frašce rozhodně neobstáli.
Válka proti vlastním spoluobčanům je dirigovaná extrémní blbostí a nevzdělaností, což je nejsilnější zbraň populistického politika. Propaganda prospěšnosti války je finančně a mediálně určována a legislativně utvářena kartely, skutečnými mafiemi a silovými složkami státu.
Důsledky v ulicích našich měst však mohly být za těch 35 let sametu mnohem horší.
Hráze virové epidemie, drogové turistiky a drogové epidemie a skutečnou pomoc potřebným těch 35 let sametu čestně uhájili adiktologové. Na racionální opatření čas zřejmě stále nedostál.
Propaganda jako nástroj boží.

Žádné komentáře:
Okomentovat
Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.