Od 19.ledna 2025 jsme drželi řetězovou hladovku za vyhlášení konopné amnestie. Je rok 2026. Situace s kriminalizací přírody se s novou vládou naopak přiostřila. Jsem iniciátor řetězové hladovky. Mám vánoční dárek od rodiny utříbit si neklidné myšlenky své dvacet pět dlouhé cesty za právním státem: Sedmidenní pobyt ve tmě. Spojil jsem ho s půstem. O tom je letošní Deník hladového tmáře 2026.
Deník Tmáře - Třetí noc a den
Žádné komentáře:
Okomentovat
Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.